بعضی از بازیكنان كه پیش از این ماشین ها را واگذار كرده بودند حالا با شكایت انها مواجه شدند.

سایت گل-كمتر كسی فكر می كرد كه انتهای پروژه تیمداری محمد رویانیان به اینجا برسد.مشكلات مالی سرخپوشان كم بود امروز فارس در خبری اختصاصی نوشت كه ماشین های بازیكنان پرسپولیس كه از سوی باشگاه به آنها داده شده است فاقد سند است!

 در اغاز لیگ دوازدهم همان دوره ای كه محمد رویاینان وعده داده بود با خرید های انچنانی بازار را قبضه می كند خیلی از بازیكنان سرخپوش عوض گرفتن پول نقد از سوی باشگاه خودرو دریافت كردند. با توجه به خط و ربط های رویانیان و شیرینی در واردات ماشین، آنها تسهیلاتی را داشتند تا ماشین ها را با قیمت های كمتر وارد كنند و به بازیكنان بدهند. افرادی مثل محسن بنگر، محمد نوری، سید جلال حسینی و كریم انصاری فر و حتی محمد قاضی عوض رقم قرارداد از باشگاه پرسپولیس، ماشین دریافت كردند.حتی رضا حقیقی هم اینچنین پرسپولیسی شد. اما این خودروهای وارداتی و گران قیمت همگی یك مشكل اساسی داشتند؛ فاقد سند مالكیت قطعی بودند. البته به توجه به قول و قرار های رویانیان بازیكنان در این مورد چندان دلواپس نبودند چون احساس می كردند مدیرعامل وقت، توانایی حل این مشكل را دارد. اما به تازكی وقتی یكی از این بازیكنان قصد فروش خودرو اش را داشت متوجه شد نمی تواند این كار را به علت نداشتن سند كند. از سوی دیگر بعضی از بازیكنان كه پیش از این ماشین ها را واگذار كرده بودند حالا با شكایت انها مواجه شدند.

از این رو قبل از شروع تمرین امروز بازیكنان با علی دایی این موضوع را مطرح كردند این در شرایطی است که به بازیکنان یک یا دو خودرو در قبال قراردادشان داده شده و این ماشین‌ها سند ندارد و طلب‌کاران حتی پای‌شان برای توقیف ماشین‌ها به درب منازل برخی بازیکنان باز شده است.

از انجایی كه احتمال دستگیری انان وجود دارد انان این بار به صورت جدی از باشگاه خواسته اند تا مشكل را حل كند. حالا باید منتظر واكنش محمد رویانیان نشست و دید عضو هیات مدیره قرمزها برای حل این مشكل بزرگ چه چیزی در استین خود دارد.

به نقل از سایت goal